Adalmiina's Klädkammare

Adalmiina's Klädkammare

www.adalmiina.se

email

Facebook

WebShop

På väg till lussfest

2012Posted by Adalmiina Wed, December 12, 2012 15:35:19
smiley

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post107

Ljuvliga kombinationer

2012Posted by Adalmiina Sat, December 01, 2012 18:03:19

som kan varieras i det oändliga, och är tidlösa

LoveForEver, DesignWerket smiley

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post104

..lager på lager

2012Posted by Adalmiina Wed, November 21, 2012 17:53:58


  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post100

Höstens nya öppettider

2012Posted by Adalmiina Thu, October 04, 2012 12:15:41

tis-fre 12-18
lör 11-14

Välkomna smiley

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post86

September

2012Posted by Adalmiina Wed, September 19, 2012 14:38:33

Ulligt, gulligt och värmande plagg,

och färgglad kermik gör själen varm o glad....

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post82

Vackra Gerbera

2012Posted by Adalmiina Sat, August 18, 2012 16:14:35

Nytta med nöje smiley

finns även sockerkaksformar, små runda gratängformar med mera, med mera....

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post75

Finns i butik

2012Posted by Adalmiina Fri, July 20, 2012 11:11:23


  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post69

Wildfrid - 25%

2012Posted by Adalmiina Fri, July 06, 2012 14:43:07


  • Comments(1)//butik.adalmiina.se/#post63

Långkofta

2012Posted by Adalmiina Tue, June 19, 2012 10:29:11

för eventuellt kyliga kvällar smiley

100 % bomull

799 kr

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post61

Riceeee......

2012Posted by Adalmiina Sat, June 02, 2012 01:33:48

smiley mera färgglatt från underbara RICE

Muggar, skedar, vispar, skålar..jaa, allt möjligt i regnbågens flesta färger

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post54

Färgglatt i köket

2012Posted by Adalmiina Thu, May 03, 2012 11:19:23
från Rice och Gerbera

Fira mor på söndag med hårda paket...10% rabatt på bla Gerbera, Rice,Konkreativ samt smycken.Gäller tom söndag 27 maj.



  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post45

Vackra Varberg i i början av April 2012

2012Posted by Adalmiina Mon, April 09, 2012 19:07:08




  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post37

Snyggt att kombinera

2012Posted by Adalmiina Thu, April 05, 2012 15:29:54


  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post35

Adalmiinas öppettider i Påskveckan

2012Posted by Adalmiina Sat, March 31, 2012 10:55:01

smiley

Öppettider i påskveckan

Tis-Ons kl 12 - 18
Skärtorsdag kl 12 - 15
Långfredag stängt
Påskafton/Lördag kl 11 -14

Söndag-måndag = vilodag smiley

"Låt vardagen bli till en fest!"

Live and relax
Välkommen till Adalmiina på Kyrkogatan 13
i centrala Varberg

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post32

Vårkänslor hos Adalmiina

2012Posted by Adalmiina Wed, March 14, 2012 20:37:39

smiley

smiley

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post26

Underbara Karima i butik Nuuuu...

2012Posted by Adalmiina Tue, March 13, 2012 12:55:03

100% underbar siden

1199 kr..skynda, innan de tar slut

  • Comments(0)//butik.adalmiina.se/#post25
Next »