Adalmiina's Klädkammare

ReFashonBlouses/Tunics

Posted by Adalmiina Thu, November 08, 2018 08:03:54

Blog imageBlog image

Vackert2018

Posted by Adalmiina Sun, October 28, 2018 13:25:26

Blog image

Beautiful2018

Posted by Adalmiina Fri, October 19, 2018 09:39:25

Blog image

WebShopWebshop

Posted by Adalmiina Wed, October 17, 2018 08:50:53

www.butikadalmiina.se

Chiffontunikor..2018

Posted by Adalmiina Wed, October 17, 2018 08:49:08

varierbara med massa möjligheter, beroende på vad man har under eller över dem

Blog image

Tyger, tyger...2018

Posted by Adalmiina Tue, October 02, 2018 10:08:18

..tyger

Blog image

Dax för vår-sommar festligheter2018

Posted by Adalmiina Mon, May 21, 2018 14:47:30

Blog image

Daydreaming2018

Posted by Adalmiina Tue, May 08, 2018 10:18:05

Blog image

Funderar på nästa annons2018

Posted by Adalmiina Mon, February 05, 2018 19:31:13

i hotell Strandbadens fina gästfolder

Blog image

Vacker och magisk miljö2018

Posted by Adalmiina Thu, January 11, 2018 15:51:14

Blog image

I väntan på våren2018

Posted by Adalmiina Wed, January 10, 2018 15:37:49

Blog image

Adjö 20172017

Posted by Adalmiina Sun, December 31, 2017 11:57:18

välkommen 2018 smiley

Blog image

God helg2017

Posted by Adalmiina Sat, December 23, 2017 11:46:08

önskas Er alla


Blog image

VackertHappenings

Posted by Adalmiina Sat, December 23, 2017 11:45:13

på Strandbaden i Falkenberg smiley




Fotografering på Oceanhotell2017

Posted by Adalmiina Wed, November 15, 2017 15:54:39

Fotokollage 2017
En härlig dag..med härliga människor..på en härlig plats..med underbara plagg från Adalmiinas klädkammare

Fotograf Christian Thyrsted
Tack alla som deltog



Blog image

Blus Ewa i Walla2017

Posted by Adalmiina Sun, November 05, 2017 10:57:10


Finaste blusen i bomullsvoile' från Ewa i Walla


Blog image