Adalmiina's Klädkammare

InstagramKontakt

Posted by Adalmiina Thu, February 07, 2019 13:25:42

Blog image

https://www.instagram.com/adalmiinas/


Kailash2019

Posted by Adalmiina Thu, February 07, 2019 13:21:16

Underbara kjolar på väg in i butik
I denna fina petrolfärg, samt i rödrost
Endast i fåtal exempler
Handmade and unique

Blog image

Happy Holidays2018

Posted by Adalmiina Tue, December 25, 2018 13:36:08

Blog image

Rice2018

Posted by Adalmiina Tue, December 18, 2018 08:50:15

Varför inte en present från Danska Rice



Blog image


En till variant av 2018

Posted by Adalmiina Sun, November 25, 2018 13:15:01

FashionCrime

Blog imageBlog image

ReFashion/FashionCrimeBlouses/Tunics

Posted by Adalmiina Thu, November 08, 2018 08:03:54



Blog imageBlog image



Vackert2018

Posted by Adalmiina Sun, October 28, 2018 13:25:26

Blog image

Beautiful2018

Posted by Adalmiina Fri, October 19, 2018 09:39:25

Blog image

WebShopWebshop

Posted by Adalmiina Wed, October 17, 2018 08:50:53

www.butikadalmiina.se

Chiffontunikor..2018

Posted by Adalmiina Wed, October 17, 2018 08:49:08

varierbara med massa möjligheter, beroende på vad man har under eller över dem

Blog image

Tyger, tyger...2018

Posted by Adalmiina Tue, October 02, 2018 10:08:18

..tyger

Blog image

Dax för vår-sommar festligheter2018

Posted by Adalmiina Mon, May 21, 2018 14:47:30

Blog image

Daydreaming2018

Posted by Adalmiina Tue, May 08, 2018 10:18:05

Blog image

Funderar på nästa annons2018

Posted by Adalmiina Mon, February 05, 2018 19:31:13

i hotell Strandbadens fina gästfolder

Blog image

Vacker och magisk miljö2018

Posted by Adalmiina Thu, January 11, 2018 15:51:14

Blog image

I väntan på våren2018

Posted by Adalmiina Wed, January 10, 2018 15:37:49

Blog image